Sincan Web Tasarım WordPress Blogu

Web tasarım  Sincan olarak Ankara’da hizmet vermekteyiz. WordPress.com’da bulunan ve bizi takip etmek isteyen müşterilerimiz için burada da blog açmaya karar verdik.

Bu blogu açmamızın nedeni web sitesi yapmak isteyenlere için 2003 senesinden buyana edindiğimiz tecrübeleri aktarmak. Tecrübelerimiz içerisinde şu tür paylaşımlarda bulunacağız;

  1. Yazılı, fotoğraflı ve videolu web  tasarım dersleri
  2. Hazırladığımız web siteleri
  3. E-ticaret  web sitesi
  4. Adwords reklamları (Google reklamı)
  5. Sosyal medya reklamları için dersler
  6. Ücretsiz olarak sunduğumuz hazır tasarımlar, siteler ve scriptler.
  7. Son olarak arama motorlarında yükselmeniz için seo dersleri paylaşacağız.

Bunları sizlere öğretmek için uğraşırken hemde kendi sitemiz için optimizasyon yapmış olacağız. Yani bu işten hem siz hemde biz karlı çıkacağız. Konu anlatımlarından takıldığınız yerler olursa diye belirtmek istiyorum. Buradaki konuların altından veya Sincan web tasarım sitemiz sincanwebtasarim.org‘de bulunan ilgili konulara yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Neden Web Tasarım Yaptırmalısınız?

Türkiye’de bulunan kobiler henüz web sitesi yaptırmanın önemini kavrayamamış durumdadır. İnternet sitesini yaptırıp önemini anlayanlar oluyor tabi ki ancak bu işte ilk olmak çok önemli olmaktadır. Sizlere tavsiyemiz durumunuz ne olursa olsun bir site yaptırıp müşterilerinizi e-posta veya sözlü olarak haberdar edin. Hatta yapabiliyorsanız ilk olarak yakın çevrenize daha sonra etrafınız için reklam bütçesi ayırıp her ay düzenli olarak olarak reklamınızı yapın. Eğer bu konularda hiç bir fikriniz yoksa biz sizin yerinize yapalım.

Televizyon ve radyo kanallarında sürekli reklam dönmesi tv veya radyocuların talebi değil, gelen istekler sonucu bu kadar çok reklam bulunmaktadır. Web sitesi reklamınızı yapın veya yapmayın müşterilerinizin veya hizmet vereceğiniz kişilerin sizlere ulaşmasını kolaylaştırdığı gibi güvende kazandırmaktadır.

Sincan web tasarım logosu

Web Tasarım Yaptıktan Sonra

Web sitesi yapımından sonra kartvizit ve mağaza önüne alan adımızı işliyoruz. Bu işlem ilk olarak müşterilerimizin ve çevremizin web sitesine önem verdiğimizi gösterecektir. Daha sonra bu reklam işlemini bize en yakın bölgelere yaparak müşterilerimizi çekmeye devam edeceğiz. Peki bu işlemi en kolay yoldan nasıl mı yapıyoruz? Tabi ki gelişen teknoloji etrafımızda ki insanların cep telefonlarına kadar girmemize yardımcı olmaktadır. Yapılması gereken işlemler daha sonra yerel olarak reklam yapmak ve sitemizi kullanıcıların girmesini sağlamaktadır.

Sizlerde bizimle aynı görüşteyseniz veya farklı düşüncelere sahipseniz Sincan web tasarım WordPress blogumuzda görüşlerinizi bizlerle paylaşarak belirtebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s