En İyi E-Ticaret Paketi Hepsi Bir Arada

En iyi E-ticaret paketi olarak hepsi bir arada çevrimiçi mağaza seçeneğini oluşturduk. Sizlerinde bu e-ticaret sitesinden yararlanabilmeniz için fiyatını ucuz hale getirdik. Peki bu satış sitesi sizlere ne gibi kazançlar sağlayacak özekliklere sahip bunları inceleyelim.

E-Ticaret Sitesi Hosting Özellikleri
Sunucumuzda ki harddisk SSD olup yüksek hızla bilgi alışverişi sağlamaktadır. Sunduğumuz limitsiz sabit disk alanıyla aklınızda ki acaba yer yeterli olacak mı sorusunu aklınızdan silecektir. Müşterilerinizin siteye girdiğinden bandwidth oranı artacağı için sunucu trafiği limitsiz olmaktadır. Tabi ki bunları destekleyen e-posta, subdomain ve mysql veritabanı bulunmaktadır. Linux tabanlı işletim sistemine, yönetim paneli olarak CPANEL ekleyerek hem sizin için kullanımı hem de sunucu için performansı üstü düzeye çıkarttık. Alışveriş sitenizin hızlı çalışmasını sağlamak için sunucumuza ekstra olarak LiteSpeed eklenmiştir. Hosting ve sitenin yönetim paneli tamamen Türkçe olup kullanımı çok kolaydır. Eğer ki E-ticaret siteniz gerektiğinden fazla kullanıcı akımına uğrarsa, geliştirilebilir alt yapısına sahip olduğundan dolayı hızlı bir şekilde geliştirilebilir.

hepsi bir arada eticaret sitesi ana sayfası

Hepsi Bir Arada E-ticaret Paketi Özellikleri

Sizlere ilk önce alışveriş sitemizin ana sayfasından bahsetmek istiyorum. Sitemizin header (üst) kısmında hesabım, ana sayfa, mağaza, sipariş durumu, iletişim, sosyal medya linkleri, seçilmiş kategoriler ve ürün arama kısmı bulunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmesi için bu kısım bütün alt sayfalarda aynı şekilde olmaktadır. Sağda bulunan slayt şeklinde ki reklam bandı ise seçilmiş resimler döngüsüyle sürekli çalışmaktadır. Bu özellik sadece ana sayfada bulunup kampanya ve yenilikler için müşterinin uyarılması için tasarlanmıştır.
Header kısmının hemen altında resimli olarak seçilmiş olan 8 adet kategori yer almaktadır. Bu kategoriler müşterilerin en çok ihtiyaç duydukları bölümlere ulaşmaları için eklenmiştir. Hemen altında ise yeni eklenen ürünleri ekleyerek siteyi takip edenler için kolaylık sağladık. Bir altındaysa çok satılan ürünlere yer vererek sitemiz tarafından en çok satılanları göstererek satışları arttırmak istedik. Footer (alt) kısımda mağaza için oluşturulmuş sayfalar indirimdeki ürünler ve yine ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu sayede müşteri sayfanın altına indiğinde farklı olarak dikkat çekebilen yani indirimde ki ürünleri görebilir, alışverişten vazgeçtiği anda tekrar dikkatini yakalayabiliriz. İstenildiği takdirde alt kısmada mağazanın iletişim adresi ve telefonu eklenebilir. Veya planlanmış farklı seçenekler eklenebilmektedir. Hepsi bir arada e-ticaret paketi özellikleri bu anlattıklarımızla sınırlı değildir. Sayamadığımız bir çok özelliğide satın aldığınızda görebilirsiniz.

hepsi bir arada ticaret paketi ürün inceleme sayfası

Ürün İnceleme Sayfası

Hazır hepsi bir arada E-ticaret paketi ürün inceleme sayfasının sol tarafında büyük 5 küçük olmak üzere toplamda 6 adet fotoğraf koyabilirsiniz. Resimlerin üzerine tıklandığında büyük resimler açılarak müşteri ürünü görsel olarak detaylı bir şekilde inceleyebilir. Büyük fotoğrafın hemen sağında başlık, kısa açıklama, kargo süresi ve ürün etiketleri yer almaktadır. Altında ise ürün özelliklerini belirtmek için açıklama kısmı yer almaktadır. Burada istediğiniz kadar uzunlukta bir makale yayınlayarak ürün hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz. Dilerseniz resim veya videoda ekleyerek daha ikna edici olabilirsiniz. Sayfanın devamında 5 adet benzer ürünler yer almakta ve kullanıcıya daha fazla seçenek sunulmaktadır.

Sizler için hazırladığımız bu harika E-ticaret sitesini Sincan web tasarım sitemizden satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s